Nuk do ta besoni sa vite mbush Arbana Osmani më 7 maj

Ditëlindja e Arbanës këto ditë është bërë shumë e komentuar sepse do të jetë një ditë pas finales së madhe.

Arbana do të mbushë plotë 40-të vite jetë.

Arbana për këto vite dha një shembull të mirë, të një gruaje, nëne dhe moderatoreje perfekte.

Ky vit Arbanën do ta gjejë më ndryshe, ajo këtë vit mori epitetin e nënës për të tretën herë, shkruan “Kosovarja”

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.