Noizy përkrah Luizin: O çapaçul…

Në “Big Brother VIP” është vendosur së fundmi kënga e re e Noizyt “Jena mbretër 2”, këngë e cila u bë goxha virale në rrjet ende pa u publikuar dhe kjo nga videot e edituara me Luizin. Këngëtari e ka dëgjuar këngën brenda shtëpisë dhe ka kërcyer me të duke thirrur emrin e Noizyt.

Ky moment i ka rënë në sy reperit, i cili e ka publikuar në Instastory. Ai ka shprehur publikisht mbështetjen e tij për Luizin duke i uruar fitoren.

‘O çapaçul ta dish sa viral je bërë’, Noizy.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.