Njihuni me vogëlushet që po çmendin rrjetin me dashurinë për muzikë popullore

Amaris dhe Marlis, janë dy vogëlushet që kanë filluar aventurën e tyre në “Kurthin e Piter Panit”.

Ato morën zemrat e publikut me dashurinë që shfaqën për muzikën popullore.

Sapo të vendosët një këngë popullore, vogëlushet fillojnë me këngë e valle.

Kjo siç duket është edhe meritë e familjes që i kanë rritur duke mos i larguar nga fryma popullore, dhe harmonia që përçon kjo frymë, shkruan “Kosovarja”

https://www.instagram.com/amarismarlispiterpan/?utm_source=ig_embed&ig_rid=771f39e5-d0e3-4603-a125-6370a410f7ef

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.