Njihuni me bashkëshorten e Sinan Vllasaliut, çifti sot feston 38 vjetorin e martesës

Sinan Vllasaliu me Teutën, sot festojnë një ditë mjaftë të veçanet në jetën e tyre.

Sot 38-vite ata u martuan, ku për këto vite sollën në jetë vajzën e tyre Edonën.

Këto ditë Sinani pret të merr epitetin gjysh për të tretën herë.

Kujtojmë që Sinani dhe Teuta janë një nga çiftet më të komentuara në estradën tonë për shumë vite, shkruan “Kosovarja”.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.