Njihuni me babain e Fifi-t, ai festoi ditëlindjen dhe kështu e uroi e bija… (FOTO)

Këngëtarja njohur Fifi ka ndarë disa momente nga ditëlindja e babait të saj.

Fifi në publik ka treguar se babi saj është shumë i rëndësishëm për të, dhe nuk mungoi urimi për ketë ditëlindje, duke i uruar më të mirat për të, shkruan “Kosovarja”.

 

“Gëzuar ditëlindjen barbalushi jem u gëzofsh krejt jetën, Te duam shumë” ka shkruar ajo.

Teksa babi i saj pret tortën, të gjithë familja shihen të lumtur bashkë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.