Njeriu i afërt i Arben Taravarit tallet me Ajetet Kuranore, u uron vdekjen ish partiakëve të tij

Shpesh herë dhe në shumë raste politika, ambicia u zë sytë politikanëve e zyrtarëve, duke harruar kështu se fillimisht ata janë njerëz, familjarë, bij të dikujt dhe baballarë.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Një episod aspak i këndshëm ka ndodhur së fundmi me një nga njerëzit më të afërt të ish-kreut të Aleancës për Shqiptarët, Arben Tarvarait. E kemi fjalën për Arben Fetain i cili përmes një postimi në rrjetin e tij social “Facebook”, u dëshiron vdekjen ish partiakëve të tij.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Teksa tallet me Ajetet Kuranore, Fetai shkruan: Të Aliut jemi dhe tek ai po kthehemi. Zejdi, Ziadini, Menduhi dhe Arjaniti! 

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.