Ndryshimi i madh i Fatmir Spahiut, aktori humbë shumë kilogram

Fatmir Spahiu është një nga aktorët më të pëlqyer në vend, kjo për shkak të roleve në seriale dhe jo vetëm.

Fatmir Spahiu ka qëndruar afër publikut edhe përmes emisioneve të ndryshme, të cilat i ka realizuar në televizion, shkruan “Kosovarja”.

Një nga gjërat që e kanë dalluar, ka qenë edhe pesha, me të cilën ka bërë ironi edhe vetë.

Së fundi, falë një ndërhyrje ka humbur më shumë se 50 kilogram dhe po duket shumë mirë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.