Ndryshim drastik! Aktorja e cila dikur cilësohej si seks bombë sot zhgënjen me dukjen e saj

Bridget Fonda duket e panjohur teksa aktorja bëri një dalje të rrallë më shumë se 20 vjet pasi u largua nga Hollywoodi.

Ylli i “Jackie Brown” – e cila u pa për herë të fundit në publik në shtator të vitit 2022 – u fotografua në Los Angeles të premten duke kryer punë në një dyqan.

Ajo zgjodhi një veshje të thjeshtë për daljen, një triko të bardhë dhe një palë pantallona të zi.

Foto: Splash News

59-vjeçarja gjithashtu kishte veshur një palë atlete gri e kishte lënë flokët të çrregullta.

Para daljes së fundit publike në vjeshtë, ajo ishte fotografuar në janar 2022 – në ditëlindjen e saj të 58-të – për herë të parë në 12 vjet.
Foto: Splash News

Fonda thuhet se u largua nga Hollywoodi në fillim të viteve 2000 pasi pësoi një aksident të rëndë me makinë.

Në vitin 2003, artistja u martua me ish-frontmenin e “Oingo Boingo”, Danny Elfman.

Ata mirëpritën djalin e tyre, Oliver, tani 18 vjeç në vitin 2004.

Foto: Splash News

Effman është po ashtu baba i dy vajzave, Lola dhe Mali nga martesa e tij e mëparshme me Geri Eisenmenger.

Roli më i madh në film i Bridget ishte roli kryesor në trillerin e vitit 1992 “Single White Female”.

Foto: Splash News

Ajo luajti në “The Godfather Part III”, “Singles”, “Point of No Return”, “It Could Happen to You” dhe “Jackie Brown”.

Roli i saj i fundit ishte në vitin 2002 për një film televiziv të quajtur “Snow Queen”. /Telegrafi/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.