Ndodhi shqiptare! Pas sherrit të fëmijëve, rrahën mes vete edhe prindërit…

Një rrahje mes dy familjeve ka ndodhur dje në lagjen Dardania në Prishtinë.

Nga gazetarja e Insajderit në vendin e ngjarjes raportohet se rrahja ka ndodhur mes dy prindërve ku shkak ishin fëmijët e tyre.

Fillimisht, fëmijët ishin rrahur mes vete e më pas dhe prindërit e tyre.

Nga pamjet e dërguara, në vendngjarje ndodhen disa policë që po merren me rastin.

Ndërkohë, Gazeta Insajderi ende nuk ka marr një përgjigje zyrtare nga zyra për media brenda Policisë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.