Ndërroi jetë sot, Mervan Iljazi varroset nesër në Haraçinë (Detaje)

Ditën e sotme ka ndërruar jetë trajneri i klubit futbollistik.

Faqet lokale nga Haraçina kanë dhënë edhe lajmin për varrimin e të ndjerit, Mervan Iljazi.

Sipas informacioneve, namazi i xhenazes do të falet me vaktinë e ikindisë.

Njoftimi i plotë:

Njoftim !
Të nderuar bashkëvendas por edhe me gjërë ju njoftojm se varrimi i vëllaut tonë tashmë të ndjerë Mervan Iljazi behet nesër 12.10.2023 pas Namazit të Drekes te varrezat Kodra e Avdylit në Majancë
Edhe njeher faqja Haraçina News shpreh ngushëllime me të sinqerta familjes Iljasi dhe lusim Allahun qe te ua shton sabrin.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.