Mozzik bën veprimin e pahijshëm në publik

Mozzik është një nga artistët që komentohet për jetën e tij private dhe publike.

Veprimi i tij i fundit në “Instastory”, habiti të gjithë.

Por kujt po i “qet” gishtin reperi?!

Këtë e di ai më së miri, shkruan “Kosovarja”

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.