Mozik dhe Kida u martuan? Këngëtari trazon rrjetin: Zoti na bekoftë (FOTO)

Këngëtari Mozik ditët e fundit ka qenë në qendër të lajmeve rozë, kjo edhe prej reagimeve të tij për lidhjen e Loredanës me futbollistin e Dortmund, Karim Adeyemi.

Sot Mozzik ka bërë sërish lëmsh rrjetin pasi ka postuar një foto krah këngëtares Kida, të dy të veshur me të bardha.

Një hit veror i të dyve apo një dasëm? Kjo pyetje tashmë po i mundon të gjithë, pasi këngëtari shkruan: Më në fund sekreti doli, Zoti na bekoftë Orchide!

 

Kida dhe Mozzik janë miq të ngushtë prej vitesh, pavarësisht se në media nuk kanë munguar kurrë titujt që pikasnin një kimi mes tyre duke i parë dhe si një kombinim perfekt të dashuruarish. Megjithatë kjo e fundit mbetet për t’u konfirmuar prej tyre.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.