Motrat Ismaili kujtojnë nënën e ndjerë: 7 vite pa ty mami…

Sot, është ditë mjaftë me emocione prekëse për motrave Adelina, Zanfina dhe Ema Ismaili.

Kjo pasi janë bërë shtatë vite që kur ka ndërruar jetë nëna e tyre, Mona Ismaili, shkruan ”Kosovarja”.

Që të treja kanë bërë postime mjaftë të ndiera në InstaStory duke e kujtuar nënën me shumë mall.

“Shtatë vite pa ty mam”, ka shkruar këngëtarja Adelina Ismaili teksa Zanfina ka vazhduar duke shkruar: 2555 ditë pa ty. Me mujt e zhduki këtë datë, këto kujtime që vrasin n’heshtje, dhomën tënde t’zbrazët dhe mendimin që s’do të t’shoh më.

Ndërsa, edhe e vogla e shtëpisë ka thënë: Shtatë vite pa ty mam. Qdo gjë pa ty është X 100 herë më e vështirë. Më mungon çdo ditë”.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.