Moti sot jo-stabil dhe me reshje shiu

Moti sot në mbarë vendin do të jetë më vranësira të ndryshueshme, jo-stabil dhe me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 14 deri në 23 ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 26 deri në 33 gradë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.