Monika Lubonja agjëron për herë të parë këtë vit, uron besimtarët për muajin e shenjtë të Ramazanit

Duke qenë se kemi hyrë në muajin e shenjtë të Ramazanit, të shumtë janë edhe personazhet publike që agjërojnë.

Së fundmi, edhe aktorja e njohur shqiptare, Monika Lubonja, ka zbuluar se po agjëron për herë të parë këtë vit.

Përmes një fotografie dhe statusi në Instagram ajo ka shkruar: Për here te pare me një sfide te re. Ndjenje e bukur. Me fat Ramazanin!

Hera e parë e artistet dhe si duket po e kalon për mrekulli./Kosovarja/

https://www.instagram.com/p/Cqa8EYit35H/?utm_source=ig_embed&ig_rid=03f8d7c3-ad48-475d-a570-310698a7fc15

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.