Monica Bellucci vizitë në Greqi

Monica Bellucci ndodhet në Greqi që prej ditës së djeshme, e martë më 28 mars, siç u bë e ditur nga fotoja e saj e publikuar në Instagram.

Fotografi grek Nikos Zotos e ka takuar yllin italian me mbërritjen e saj në aeroportin Eleftherios Venizelos dhe ka bërë një foto me të, duke postuar në profilin e tij personal foton përkatëse.

Sipas një raportimi të emisionit “Mëngjesi”, Monica Bellucci me shumë gjasa po qëndron në qendër të Athinës, konkretisht në hotelin “Britania e Madhe”, diçka që ende nuk është konfirmuar.

Image

Nuk dihet arsyeja e vizitës së saj në Greqi, ku udhëton shpesh, sidomos gjatë muajve të verës.

Monica Bellucci ka një dobësi të veçantë për ishullin e Paros, pasi vitet e fundit ka qenë një nga zgjedhjet e saj për të kaluar verën.

Sipas një fotoje të ngarkuar në verën e vitit 2022 nga llogaria në Instagram me emrin Soula Glamorous, ylli italian ka mbërritur në ishull. Në foto ajo shihet e ulur në një restorant.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.