Momente intime mes çiftit Luiz-Kiara në BB VIP

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të mbeten dy prej banorëve më të komentuar të Big Brother VIP Albania.

Së fundmi, dyshja pas mbarimit të spektaklit të martën, kanë shijuar një mbrëmje romantike me njëri-tjetrin duke fjetur së bashku në shtrat.

Në një moment Luizi dëgjohet duke i thënë Kiarës: “Nuk je seksi kur bën kështu”, lidhur me qëndrimin e saj mbi një situatë për të cilën diskutonin.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.