Missi Blerta Veseli vjen me poza të nxehta nga deti (FOTO)

Ish missi, Blerta Veseli, ka nisur pushimet verorë në detin e Miami në Florida.

Ajo ka vën në pah formën trupore në imazhe të reja.

Me poza provokuese në bikini Veseli ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.

Ajo dukej në top formë teksa pranoj edhe mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.