Mërgimtarja nga Amerika me flokë kuq e zi: Burrin e dua shqiptar!

Është rritur në Amerikë. Dhe pikërisht për këtë fakt, Nita Demnika nga Kaçaniku është bërë virale me videot e saj në rrjete sociale. Ajo ndjekësve të saj u tregon për jetën larg Kosovës.

Arsyeja pse 26-vjeçarja është kaq e lidhur me vendlindjen e saj është se për plot 11-vite nuk ka mundur të vijë në Kosovë.

Ndryshe, Nita tani shkon në Amerikë vetëm për të vizituar familjen e saj.

Ndiqni videon më poshtë për të parë intervistën e plotë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.