Melinda prezanton babain për herë të parë (FOTO)

Melinda Ademi shpesh herë ka postuar foto me nënë e ndjerë, por asnjëherë me babin.

Sot, për ditlindjen e tij, artistja ka publikuar për herë të parë një “Instastory” me të atin, shkruan “Kosovarja”.

“Shumë urime babi, te dua shume,” shkroi mes tjerash Melinda.

Këngëtarja po vijon të sjell projekte dhe bashkëpunime të reja në skenën muzikore në vend.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.