Melinda anuloi koncertet në Ramazan, por djeg rrjetin me fotografi provokuese

Në fillim të Ramazanit, qarkulloi lajmi se Melinda Ademi anulon të gjitha koncertët këtë muaj.

Bukuroshja duket se e mbajti premtimin.

Por me disa postime në Instagram u shfaq më provokuese se kurrë.

E veshur me një set të shkurtër, ajo shfaqë linjat e saj trupore.

Edhe veprimet që bën me dorë duke mbajtur të pasmet dhe duke prekur pjesët intime, nuk u lanë pa u komentuar pa ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.