Luizit festoi Festën e Beqarisë me vajza striptiste, ky është reagimi i Kiarës

Luizi ka festuar mbrëmë Festën e Beqarisë. Vëllai i madh i ka sjellë surprizë disa striptiste. Vajzat sexy kanë kërcyer për Luizin duke dhuruar atmosferë.

Pas pamjeve që janë transmetuar, Kiara ka reaguar menjëherë.

Ajo ka postuar një video ku shihet duke parë Big Brother dhe shkruan: “Më fusni në shtëpi tani!”

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.