Loredana publikon fotografi të Mozzikut

Loredana dhe Mozzik po aludohet se janë bërë bashkë.

Ajo para pak minutave ka postuar foto në Instastory.

Menjëherë ndjekësit u fiksuan në qaforet dhe xhaketën që ngjasonin shumë me ato të reperit Mozzik.

Image

A janë fakte të sigurta këtë foto, na mbetet të shohim.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.