“La dolce vita” – vajzat “VIP” të Tiranës mësyjnë Caprin

Nëse vitet e kaluara ka qenë Mykonos zgjedhja e parë e pushimeve për shumë nga vajzat e showbiz-it shqiptar, këtë vit vera ka tjetër emër!

Duket se ishulli grek, shumë pranë Shqipërisë ka dalë nga “moda” dhe fronin e kryesorit e ka zënë Capri!

Olta Gixhari, Luana Vjollca, Emina Culmunaj, Viola Spiro, Antonela Berisha, Rudina Magjistari, Bieta Sulo etj, janë disa nga vajzat e famshme shqiptare, të cilat kanë pushuar këtë verë në Capri, duke postuar edhe foto të shumta.

Madje edhe shkrime për ndjesitë që iu krijoi Capri, si Bieta Sulo.

 

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.