Ky është i dashuri i ri i Dafina Zeqirit (FOTO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se pas ndarjes nga Dj Geek ka gjetur sërish dashurinë e jetës.

Indeksonline ka siguruar një video ku shihen duke dalë në një nga lokalet në Prishtinë krah një mashkulli, e që nuk munguan as momentet romantike deri tek makina.

I dashuri i ri shihet duke u shkrirë pas saj duke i dhuruar edhe puthje në ballë.

Gjithashtu, çifti më i ri janë parë bashkë edhe të premten në dy lokale, në ‘Bon Vivant’ dhe në ‘Zone Club’.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.