Kush është modelja serbe që po shfaqet krah Butrint Imerit

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri kohët e fundit është komentuar mjaft shumë në mediat rozë sa i përket jetës së tij private.

Pas hyrjes së ish të dashurës së tij, moderatores Kiara Tito në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania”, Butrinti u komentua për veprimet e tij ndaj moderatores.

Së fundmi, Butrinti ka befasuar me postimin e tij në Instastory ku shihet pranë një vajze duke kënduar së bashku dhe mjaft të afërt me njëri tjetrin.

Vajza në fjalë është serbe dhe quhet Dragana Banic.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.