Kryeministrja italiane, Meloni sapo njoftoi se është ndarë nga partneri me të cilin ka një vajzë 7 vjeçe

Kryeministrja e Italisë, Georgia Meloni, ka njoftuar për ndarjen nga partneri i saj Andrea Giambrunon, me të cilin ishte bashkë qe 10 vjet, raporton Express.

Lajmin për ndarje, Meloni e ka bërë publik në llogarinë e saj në platformën “X”, ku ka publikuar një fotografi me të dhe vajzën e tyre 7-vjeçare.

“Marrëdhënia ime me Andrea Giambrunon, e cila zgjati gati dhjetë vjet, përfundon këtu. E falënderoj për vitet e mrekullueshme që kaluam së bashku, për vështirësitë që kaluam dhe që më dha gjënë më të rëndësishme në jetën time, që është vajza jonë Ginevra. Shtigjet tona kanë ndryshuar për ca kohë dhe ka ardhur koha ta pranojmë atë”, thuhet në postimin e Melonit.

“Unë do të mbroj atë që ishim, do të mbroj miqësinë tonë dhe do të mbroj, me çdo kusht, një vajzë shtatëvjeçare që e do nënën e saj dhe e do babanë e saj, ashtu siç nuk munda të dua unë timin. Nuk kam asgjë tjetër për të thënë për këtë. Ps. të gjithë ata që shpresonin të më dobësonin duke më goditur në shtëpi, duhet ta dinë se sado që pika të shpresojë të nxjerrë gurin, guri mbetet gur dhe pika është vetëm ujë”, ka shkruar tutje ajo.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.