Kris dajaku! Melinda dhe Nora përleshen në një qendër fitnesi…

Këngëtarja Nora Istrefi dhe rep-artistja Melinda Ademi sipas burimeve të Gazetes Express janë kacafytyr në një prej qendrave të fitnesit në kryeqytet.

Të pranishmit në ngjarjen e ndodhur kanë parë nga afër dy artistet në një gjendje aspak të lakmueshme.

Kujtojmë se deri më tani Nora dhe Melinda kanë gëzuar raporte të mira.

Mbetet të shihet se si do jetë vijimi i kësaj ngjarje dhe nëse dy vajzat do gjejnë paqe, ose edhe mbase të reagojnë në rrjetet e tyre sociale.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.