Kosovë/ Ariu zbret nga mali, shkon “mysafir” në një restorant

Shfaqja e ariu në zonat malore në Kosovë është bërë e natyrshme.

Kësaj radhe ariu ka zbarkuar në oborrin e një restoranti në Deçan.

Mysafirët janë befasuar kur kafsha e egër u shfaq para tyre.

E qetë dhe e uritur, ariu vazhdoi rrugëtimin e tij në fshatin Hulaj të Deça.

https://www.kosovarja-ks.com/wp-content/uploads/2023/06/354233827_6490142487714509_4535605154200224856_n-2.mp4?_=1

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.