Koordinatori i BDI-së, Arbër Ademi i jep lule deputetes së VMRO-së (VIDEO)

Teksa po zhvillohet Seanca e Komisionit për Çështje Evropiane me të cilën udhëheqë Arbër Ademi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përpos debateve ka pasur edhe një moment ndryshe në sallë.

Kjo për faktin se Koordinatori i BDI-së, Arbër Ademi i ka dhuruar lule deputetes së VMRO-së, Gordana Siljanovska-Davkova.

Kujtojmë se dhe në këtë seancë, opozitarja, VMRO-DPME vazhdon me akuza dhe fjalime të “pabaza”, vetëm për të zgjatur debatin dhe kërkojnë arsyje vetëm për të zgjatur e penguar ndërtimin e projekteve strategjike e të rëndësishme për vendin që nga pavarësimi e këndej.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.