Konfirmohet! Prezantuesi kosovar do jetë pjesë e Big Brother VIP

Sezoni i dytë i “Big Brother Vip Kosova” pritet të nis në javën e parë të muajit tetor dhe sigurisht që në interes të publikut mbesin banorët që do jenë pjesë e këtij spektakli.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se banori që pritet t’i bashkoht këtij formati do të jetë prezantuesi dhe modeli i njohur, Meti Alshiqi.

Kujtojmë që Alshiqi ka marrë pjesë edhe në “Big Brother Albania 5” ku kishte qëndruar për 57 ditë

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.