Kjo video e Joe Biden po bën xhiro në rrjet, çfarë i ndodhi në samitin e G7

Një tjetër video e presidentit amerikan Joe Biden po bën xhiron në rrjet.

Gjatë samitit të G7 në Hiroshima, teksa zbriste shkallët për t’u bashkuar me liderët e tjerë botërorë, Biden për pak sa nuk është rrëzuar pasi është penguar.

Ai dhe kryeministri i Japonisë, Fumio Kishida e anashkaluan incidentin dhe vazhduan takimin.

/Gazeta Express

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.