Kjo është Jetmira Beka e cila dje u vra nga bashkëshorti në Gjermani, publikohet fotoja e çiftit

Ky është burri i Jetmira Bekës, i cili u arrestua nën dyshimin për vrasjen e gruas.

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të shtunën në Aachen të Gjermanisë, ku një burrë, për motive të panjohura vrau gruan e tij në parkingun e një shitore, raporton media gjermane “Bild”.

Dorasi dhe viktima janë kosovarë nga qyteti i Mitrovicës, teksa është bërë e ditur se viktima është Jetmira Beka. Ajo ka lënë tre fëmijë prapa vetes.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.