Kjo është bukuroshja që pozoi e zhveshur në krahët e Capital T

Modelja e njohur Vildane Zeneli para disa vitesh pozoi në krahët e reperit Capital T.

Ajo ishte e zhveshur, kurse reperi me kostum.

Kujtojmë se ishte viti 2015, kur u aludua se mes dyshes ka një lidhje romantike, shkruan “Kosovarja”.

Edhe pse vitet kaluan dhe rrugët e tyre u ndanë fotografit e dyshes janë ende në rrjete sociale.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.