Kiara Tito vjen me foto “të nxehta”

Ish-banorja e “Big Brother”, po vazhdon të marrë vëmendje me veprimet e saj edhe pas daljes nga shtëpia e famshme.

Pothuajse, çdo lëvizje e saj po komentohet në rrjet, me ç’rast edhe disa fotografi, shkruan “Kosovarja”.

E veshur me një fustan me ngjyrë të kuqe, teksa në dorë mban një gotë shampanjë, Kiara na shtoi kuriozitetin se me kë po e cakërron gotën.

Dukja e saj sensuale dhe e perfeksionuar, na bëri të shtrojmë pyetjen se kush mund të ia ketë realizuar këto imazhe.

Keni ide ju?/Kosovarja/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.