“Kaderi në fillim e ka dashur Azemin” – Debaton ashpër Buci me Lumin

Në oborrin e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova 2, nisën një debat të ashpër Buci dhe Lumbardhi.

Ata të dy janë përplasur ashpër në një debat, që ka eskaluar shpejt në akuza dhe fjalë të rënda.

Gjatë përballjes, Santiana ka ndërhyrë me një koment: “Me Albën ke provu, pastaj me Albyn s’të ka dhezë.

Por ishte Buci ai që la pas të gjithë me deklaratën e tij të fortë, duke e akuzuar Lumbardhin për mungesën e interesit të Kaderit ndaj tij në javën e parë dhe për zgjedhjen e alternativave të lehta më pas.

“Kaderi javën e parë s’ka dashtë ty me të nxanë, Azemin ka dashtë. E ka pa që s’po mundet, ka thanë kush është ma i lehti, ka vazhdu me ty.” – u shpreh Buci.

Akuzat e Bucit u bënë edhe më të rënda kur ai akuzoi Lumbardhin për falsitet.

“Je kanë ‘fake’ gjithë, edhe tash je ‘fake’, je një ‘fejker’ shumë i madh. Mos ta ni ma zanin që shet mend nëpër shpi, hera e fundit që të shoh t’u u shitë bos.” – u shpreh Buci, duke iu referuar sjelljeve të Lumbardhit si manipulative.

Debati vazhdoi të marrë nuanca të ndryshme, ndërsa Buci e shtyu më tej duke kritikuar Lumbardhin për mënyrën se si ai komunikon dhe ndërvepron me banorët e tjerë. /Telegrafi/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.