Jo vetëm Anita në Big Brothet, por edhe Lola shkëlqeu mbrëmë

Mbrëmë Anita Haradinaj shkëlqeu në fillimin e spektaklit të “BBVK”.

Por jo vetëm ajo, edhe motra e saj Lola mbrëmë mori gjithë vëmendjen e rrjetit me postimin e bërë.

 

 

Ajo shfaqet tejet elegante në një darkë me shoqëri.

Dy motrat u komentuan për dukjen dhe energjinë pozitive që përçuan në rrjet, shkruan “Kosovarja”.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.