Imer Mushkolaj pas sulmit ndaj Valon Sylës: I trishtuar kur shoh njerëz që përkrahin dhunën dhe bëjnë thirrje për vrasje

Njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, ka folur në lidhje me reagimet në rrjetet sociale për sulmin ndaj Valon Sylës.

Mushkolaj thotë se ndjehet i trishtuar kur sheh njerëz që përkrahin dhunën dhe bëjnë thirrje për vrasje.

“I trishtuem nga reagimet monstruoze në rrjetet sociale për sulmin ndaj Valon Sylës. Njerëz që përkrahin dhunën dhe bëjnë thirrje për vrasje. Njerëz që duartrokasin sulmin ndaj tjetrit. Kah jemi nisë kështu?” shkruan Mushkolaj në Facebook.

Reagimi i plotë:

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.