I dashuri i ri i Dafinës është djali i politikanit të njohur nga Kosova

Dafina Zeqiri së fundmi është bërë kryetema e medias rozë pasi u zu mat me të dashurin e ri, Kreshnik Gjergji.

Pamja vulosi ndarjen me Dj Geek teksa biznismeni po i dhuronte puthje dhe përqafime.

U zbulua se djaloshi që i ka marrë zemrën këngëtares quhet Kreshnik Gjergji.

Afterparty.al mëson se ai është djali i Rexhep Gjergjit, politikanit të njohur nga Kosova.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.