I dashuri i Dafina Zeqirit për herë të parë flet për dasmën

Viti i ardhshëm do të nisë me dasma!

Këngëtarja Dafina Zeqiri e do të kurorëzojë dashurinë me partnerin e saj Kreshnik Gjergjin.Megjithatë, përpos lajmit të madh që ndau me fansat, artistja u tregua e rezervuar për detajet, e të gjithë jemi kuriozë të dimë sesi do të organizohet dhe cilët do të jenë të ftuarit.

Mirëpo, mbrëmjen e djeshme, “Prive” zbuloi se Dafina dhe Kreshniku nuk do të presin gjatë deri në verë apo vjeshtën e vitit që po vjen.

Sipas tyre, numri i të ftuarve do jetë i kufizuar dhe nuk do të kalojë 100 persona.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.