“Harrova çdo lot …”, postimi i Kiarës thyen çdo rekord

Kiara Tito ka reaguar për herë të parë pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Teksa ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku thekson unazën me të cilën Luizi i propozoi për martëse gjatë spektaklit, Kiara falenederon publikun për mbështetjen, mesazhet dhe votat që ata i kanë dhënë gjatë rrugëtimit për herë të dytë në BBVIP.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.