Habit Fjolla Morina, dëmton çantën “Hermes” të 31 mijë eurove dhe shkel mbi “Rolex”

Këngëtarja Fjolla Morina është mjaftë aktive në rrjetet sociale teksa ndanë postime të ndryshme për ndjekësit.

Së fundmi, ajo ka postuar momentin teksa e kishte futur qenin e saj në çantën në vlerë prej 31 mijë eurosh derisa po i thoshe “Bubi a po t’ rrihet”.

Më pas ajo ka postuar pamje teksa e shkatërron këtë çantë të blerë vetëm një vit më parë, shkruan “Kosovarja”.

Nuk mjaftoj me kaq, ajo ka publikuar video teksa i shkel me këmbë unazat me diamante si dhe orën e markës së njohur “Rolex”./Kosovarja/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.