Grubi zbulon gënjeshtrat e Ganiut: Pse be evlad e fshive? Nashta mundesh, po mandej s’mundesh!!

Zëvendëskryeministri Artan Grubi përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar gënjeshtrën të cilën në “facebook” e kishte shpërndarë kryetari i Ҫairit, Visar Ganiu e që kanë të bëjnë me rezultatet e zgjedhjeve presidenciale, raporton indeks.mk

Respektivisht për votuesit e sëmurë dhe ata që janë me pengesa në lëvizje të cilat kanë votuar sot.

E Ganiu nëpërmes një postimi ka thënë se zbardhur në “facebook”, shifra jo reale të cilët pastaj edhe i ka fshirë.

E skishte sit ë mungonte ironizimi i Grubit me këtë rast.

“Pse be evlad e fshive?”, ka shkruar fillimisht Grubi, për të vazhduar pastaj edhe me ironizimin e Ganiut.

“Ti nashta mundësh me e fshi, ama mandej s’mundësh se hallkit t’kapin zhiv n’ rrena!!! Nesër kësi vakti dorëzoje dorëheqjen”, ka shkruar Grubi./indeks.mk/

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.