Grubi: Tuna dhe Bardhi me 13 gusht në “Peace Festival”

Zëvendëskryinistri i parë, njëherë edhe ministër në Ministrinë për Sistem Politik, Artan Grubi nëpërmes një postimi në profilin zyrtar në “Facebook” ka lëshuar një njoftim të ri lidhur me “Peace Festival”, që do të organizohet në Sheshin Skenderbeu në Dhkup, në vigjilje të 22 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, njofton indeks.mk

Grubi ka thënë se në mbrëmjen e 13 Gushtit, përveç Noizyt, Mc Kreshës, Lyrical Son, Yll Limanit, në Shkup do të performojnë edhe Tuna po edhe Bardhi.

Njoftimi i plotë:
Edhe Tuna dhe Bardhi na bashkangjiten këtë vit në Peace Festival ‘23, bashkë me Ledri, Noizy, Yll Limani, Mc Kresha & Lyrical Son.

Takohemi bashkë në Çarshinë e vjetër të Shkupit që ta shënojmë përvjetorin e marrëveshjes paqësore të Ohrit.

📍sheshi Skenderbe Shkup
🗓️ 13 gusht 2023
⏰ 21:00

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.