Grubi sfidon Mexhitin, Gashin dhe Taravarin (VIDEO)

Zëvendëskryeministri Artan Grubi përmes rrjeteve sociale ka sfiduar krerët e opozitës.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Në një video të publikuar nga Grubi, shihen duke folur, Mexhiti, Gashi e Taravari dhe në asnjë moment të vetëm mbështetësit e opozitës, Grubi ka kërkuar që treshja opozitare të marrin guximin dhe të publikojnë pamje nga turma që sipas zëvendëskryeministrit treshja nuk ka guxim ti publikojë sepse numri i tyre është vogël.

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 1180x200

Në shkrimin e tij, Grubi ka shkruar 25+, duke aluduar në atë se Bashkimi Demokratik për Integrim, respektivisht “Fronti Europian” do të shënojë fitore të thellë kundrejtë opozitës.

Postimin dhe videon e plotë të Artan Grubit mund ta shihni këtu të plotë, VIDEO

PROGRAM I PAGUAR POLITIKË 300x250

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.