Grubi: Nesër në shesh SPEKTAKËL

Zëvendës kryeministri Artan Grubi përmes një video të postuar në rrjetet sociale ku shihet teksa këndon kreu i BDI Ali Ahmeti dhe këngëtari Ilir Shaqiri, ka paralajmëruar spektakël me rastin e përmbylljes së fushatës për zgjedhjet presidenciale që do të mbahen më 24 prill ditën e mërkurë.

Postimi i plotë:

Iliri n’mes t’Qeverisë nuk është më lajm, ama Iliri n’shesh ka për ti shurdhu e tmerru ata që kërkojnë 61 kundër shqiptarëve se shqiptarët ua paskan marrë shtetin e ata paskan me e kthy!

Edhe një hyzmeçar tjetër që u fotografojke me Apasievin e Mickovskin thojke 61, ua mbajke zhagin i shkreti, tu ia bo hyzmetin Rusisë e Serbisë, nashta edhe pa dije.

Qe çka na pruni n’prag të derës, ama shyqyr që e kemi Ali Ahmetin që thotë kadal hasëm se këtu ka burra!

Nesër n’shesh, jo veç mora fjalë, ama edhe Komandant ta këndojmë bashkë!

Nesër, prajmi është në sheshin Maqedonia në Shkup, ora 20:00, me spektakël të llojit të vet.

VOTO
#FrontiEuropian #bashkë

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/videos/800815951969904

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.