Gruaja e Veton Surroit, Blerta Syla shkëlqen krah motrës së saj (Foto)

Zeshkane më sy të shkruar, të bukura sa të thuash.

Nëse përshkruhen shkurt, kaq mjafton, e nëse përshkrimi duhet të jetë më i gjatë, atëherë ka se çfarë të thuhet për motrat Blerta e Dafina Syla.

Blerta është artiste dhe njihet si e shoqja e Veton Surroit, ndërkaq Dafina dikur prezantonte motin dhe sot më nuk është pjesë e televizionit, shkruan “Kosovarja”.

Si rrallëherë motrat shfaqen bashkë e duken shumë bukur.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.