Gjithçka nga festa e synetisë së Matinit, nipit të Shyhrete Behlulit (VIDEO)

Djali i Learta Jakupit, Matini, dhe njëherësh nipi i këngëtares Shyhrete Behluli ishte arsyeja e një feste tejet private që mblodhi mbrëmë familjar e miq. Me muzikë ‘live’ e një ambient fantastik, e gjitha kulmoi me shumë surpriza. Befasia kryesore ishte kënga premierë dedikuar synetisë së Matinit të vogël, e cila do të publikohet shumë shpejt.

Gazetar: Shpend Lipa

Kjo mbrëmje, Learatës i dhuroi shumë emocione.

Për T7, ajo foli për procesin e rritjes së tij.

Për më shumë video më poshtë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.