Geti dhe Marina shkëlqejnë në javën e modës në Milano

Çifti simpatik Geti dhe Marina së fundmi ishin të ftuar në javën e modës në Milano.

Ata për këtë event me rëndësi zgjodhën të dukeshin më ndryshe se zakonisht, shkruan “Kosovarja”.

Marina me një fustan transparent ku shfaqte shumë nga trupi i saj dhe Geti me një kostum të kaltre, ku vëmendje mori kapela me shumë ngjyra.

Veshja e tyre u komentua shumë në rrjete sociale, ku pati si komente pozitive ashtu edhe negative.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.