Genta Ismajli godet me pozat e nxehta mbi tavolinë

Genta Ismajli është bërë nënë dhe preokupimi i saj kryesor gjatë kësaj periudhe janë binjakët.

Këngëtarja, po jeton mes Kosovës, Turqisë dhe Zvicres bashkë me të shoqin dhe fëmijët, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e ka lënë pas dore muzikën, por jo edhe pozimin, pasi imazhin po e mbanë aktual pikërisht përmes postimit të fotografive në rrjete sociale.

Siç mund ta shihni, Genta është në super formë dhe më “hot” se asnjëherë me parë.

Share

About Us

Follow Us

Copyright 2023. All Rights Reserved.